Sviidid

Iga sviit on erineva disaini ning värvigammaga. Kõigil sviitidel on eraldi elu- ning magamistuba ning parketiga viimistletud põrandad. Elutoas on võimalik pidada ka väiksemaid koosolekuid. Sviitides on ka eraldi tualettruum külalistele. Magamistoad on varustatud nii dušši kui ka vanni sisaldavate luksuslike vannitubadega. Suurepärane heliisolatsioon muudab vaate Vene tänavale tempokaks tummfilmiks.

Aleksander Popovi nimeline sviit on varustatud saunaga.

Hotelli ajalugu arvestades kannavad meie sviidid telekommunikatsiooni ajaloo suurkujude nimesid.

Aleksander Graham Belli sviit (2. korrus)

Bell oli Edinburghis sündinud teadlane, kes emigreerus hiljem Kanadasse. Bell on tuntud eeskätt telefoni leiutajana, ehkki kindlad tõendid selle kohta puuduvad. Tema arvukatele ideedele toetudes töötati hilisemal ajal välja niisugused leiutised nagu konditsioneer, metallidetektorid ning magnetsalvestised.

Werner von Siemensi sviit (3. korrus)

Siemens leiutas samuti telegraafiaparaadi, kuid morsekoodi asemel kasutas ta nõela, mis osutas vastavale tähele tähestikus. Aastal 1877 võttis Siemens patendi elektrilisele muundurile, mida hiljem hakati kasutama valjuhääldite valmistamisel. Siemens pani kokku ka esimese trollibussi, mida esmakordselt katsetati aastal 1882.

Samuel Morse sviit (5. korrus)

Samuel Morse oli leiutaja ja portreemaalija. Morse põhikutsumuseks oli kunst, kuid ta külastas ka elektriga seotud nähtusi käsitlevaid loenguid. 1836. aastal konstrueeris Morse esimese elektromagnetilise telegraafiaparaadi ning töötas koos oma abilise Alexander Bainiga välja pikkadest ja lühikestest signaalidest koosneva morsetähestiku. Lisaks sellele leiutas ta ka masina, mis võimaldas töödelda nii kivi kui ka marmorit.

Aleksander Popovi sviit (6. korrus)

Popov oli venelasest füüsik, kes esimesena demonstreeris elektromagnetiliste lainete mõju. Pärast esimese raadiovastuvõtja ehitamist 1894. aastal lõi ta kaks aastat hiljem raadioühenduse St Peterburi ülikooli ühiselamute vahel. Aastal 1899 katsetas Popov 30-miilise ulatusega raadioühendust Vene laevade ning ranniku vahel.
Popovi sviidis asub ka saun.
Vaata virtuaaltuuri

Presidendisviit

Luksuskorterit meenutav presidendisviit on varustatud Vene tänavale avaneva rõduga. Maksimaalse privaatsuse, luksuse ja turvalisuse tagamiseks pakume presidendisviidi ja sellega numbritoa abil ühendatud Siemensi sviidi ühise kasutamise võimalust. Sel viisil on võimalik luua hotelli teistest osadest eraldatud turvatsoon.

Kontaktinformatisoon

Telegraaf Hotel (Vene Posti Operaator AS)
Vene 9
10123 Tallinn, Estonia
Tel. +372 6000600
Fax +372 6000601
Skype: hotel.telegraaf

Reg nr: 11033876
VAT code: EE100999862
Bank: Danske Bank A/S Eesti filiaal
Account: 332086210003
IBAN: EE633300 332086210003
swift code: FORE EE 2X

Jälgige meid ja suhelge meiega sotsiaalsetes võrgustikes!

Facebook Hakake fänniks Facebook'is Twitter Jälgige meid Twitter'is

Kliki, et näha taustapilti
Kliki, et liikuda lehele tagasi